Shkarkues Pinterest

Shkarkoni video Pinterest, Imazh dhe Gif në internet

Si të përdorni Pinterest Downloader?

Pinterest Video Downloader

#1. Kopjo URL-në e videos

Kopjoni URL-në e videos Pinterest që dëshironi të ruani.

Pinterest Downloader

#2. Ngjit lidhjet

Ngjitni URL-në e videos së Pinterest që keni kopjuar për të shkarkuar, më pas klikoni butonin e shkarkimit.

Pinterest Video Downloader

#3. Shkarko Video

Tani thjesht klikoni butonin e shkarkimit dhe shkarkimi juaj do të fillojë.

Shkarkues Pinterest

Pinterest Downloader është një mjet falas për shkarkimin e videove Pinterest në internet. Ju gjithashtu mund të shkarkoni Pinterest Images dhe Gif direkt në kompjuterin, tabletin ose celularin tuaj duke përdorur Pinterest Downloader. Ju mund të ruani dhe shkarkoni Pinterest Video në format MP4 me definicion të lartë dhe gjithashtu të shkarkoni imazhe Pinterest në formatin HD JPG me PinterestDownloader.com. pse kemi zhvilluar Pinterest Downloader? sepse kemi vënë re se Pinterest nuk lejon shkarkimin e videove. Për shkak të së cilës njerëzit po përballeshin me shumë probleme në shkarkimin e videove të Pinterest. Pinterest Downloader është një zgjidhje për ata që duan të shkarkojnë videot e Pinterest në mënyrë falas dhe të lehtë.

Si të shkarkoni Pinterest Video, Imazhe ose Gif

Pinterest Downloader është i lehtë për t'u përdorur për ju. Ju mund të shkarkoni lehtësisht video nga Pinterest pa asnjë kufizim. Gjithashtu, nuk keni nevojë për ndonjë regjistrim ose për të paguar një tarifë për shkarkimin. Ky mjet është plotësisht falas. Ndiqni hapat e thjeshtë më poshtë për të shkarkuar videot e Pinterest në internet.

 • Hapni aplikacionin Pinterest dhe zgjidhni videon ose imazhin ose gif-in që dëshironi të shkarkoni.

 • Prekni ikonën ••• në këndin e sipërm djathtas të aplikacionit Pinterest nëse jeni duke përdorur versionin më të fundit të aplikacionit Pinterest, më pas prekni ikonën ••• në këndin e poshtëm djathtas të aplikacionit. Pasi të prekni ikonën ••• më pas prekni lidhjen e kopjimit.

 • Ngjitni URL-në e videos në kutinë e hyrjes së shkarkimit dhe prekni butonin Shkarko.

 • Ju mund të shihni pamjen paraprake të skedarit tuaj të shkarkimit dhe aty butonin "Shkarko" pikërisht poshtë tij.

 • Klikoni në butonin Shkarko për të shkarkuar. Videoja ose imazhi ose gif i Pinterest do të shkarkohet në pajisjen tuaj.

Udhëzues video

Download Pinterest Video

Pyetjet e bëra më shpesh

 • A duhet të regjistroj një llogari për të shkarkuar video?

  Jo, nuk ju nevojitet një llogari për të shkarkuar video ose imazhe ose Gif.

 • A është PinterestDownloader i sigurt për pajisjen time?

  Po, prioriteti ynë i parë është siguria e përdoruesit tonë. PinterestDownloader është plotësisht i sigurt për t'u shkarkuar. Pa virus, pa malware

 • Ku ruhet video pas shkarkimit?

  Kur shkarkoni video, ato zakonisht ruhen në një dosje të zgjedhur nga shfletuesi juaj si parazgjedhje. Nëse nuk mund t'i gjeni videot e shkarkuara, atëherë ndiqni udhëzimet e dhëna më poshtë.

  • Nëse jeni duke përdorur Windows, atëherë shtypni Ctrl + J në tastierë për të parë historinë e shkarkimit.

  • Nëse jeni duke përdorur Mac, atëherë shtypni Cmd + Shift + J në tastierë për të parë historinë e shkarkimit.

  • Nëse jeni duke përdorur një smartphone, kontrolloni shtegun e paracaktuar të shkarkimit të shfletuesit tuaj.

 • A e gjurmon PinterestDownloader videon e shkarkuar të një përdoruesi?

  Jo, PinterestDownloader nuk ruan videot e shkarkuara. Të gjitha videot janë të pritura në serverët Pinterest dhe ne nuk e ruajmë historinë e shkarkimit të shikuesve. Të gjithë mund ta përdorin këtë mjet në mënyrë anonime. Ky mjet është 100% i sigurt për shikuesit.

 • Si të përdorni shkarkuesin Pinterest në Android?

  Ka tre hapa për të shkarkuar video nga Pinterest në Android. Hapi i parë është të vizitoni pinterestdownloader.com në shfletuesin tuaj të internetit android. Hapi i dytë është të ngjisni URL-në tuaj të kopjuar në hyrjen e shkarkimit dhe hapi i tretë është të klikoni në butonin e shkarkimit. Pasi të keni ndjekur këto hapa, videoja juaj në Pinterest është gati për shkarkim.

 • Si të shkarkoni video Pinterest në Mac OS?

  Pinterest Downloader ju lejon të ruani videot Pinterest në kompjuterin, tabletin ose telefonin tuaj celular pa regjistrim ose softuer. Duke përdorur Pinterest Video Downloader, mund të shkarkoni lehtësisht videot e Pinterest dhe t'i ruani ato falas si skedarë video mp4 me cilësi të lartë

  • Kopjoni URL-në e videove të Pinterest që dëshironi të ruani ose shkarkoni.

  • Ngjitni URL-në e videos në kutinë e hyrjes së Shkarkuesit.

  • Klikoni butonin "Shkarko" për të filluar procesin e shkarkimit.

  • Kur procesi të përfundojë, videoja juaj do të jetë gati për shkarkim. Klikoni në butonin e shkarkimit për të shkarkuar Pinterest Video.

 • A është Pinterest Video Downloader falas?

  Po! Dhe gjithmonë do të jetë. Ne jemi të lumtur t'i ndihmojmë njerëzit me mjetin tonë.

 • A ka një kufi për numrin e videove që mund të shkarkoj?

  Jo, nuk ka kufi për të shkarkuar video. Ju po shkarkoni video të pakufizuara pa asnjë kufi.